پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس:  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساری گفت: ۸۷ نخبه و ۷۷ اختراع توسط فرزندان و خانواده شهدا در شهرستان شناسایی و ثبت شده الست.

محمد زیبافر صبح یکشنبه در دیدار فرماندار ساری با نخبگان شاهد و ایثارگر شهرستان اظهار کرد: انجمن نخبگان شاهد و ایثارگر شهرستان ساری دارای ۸۷ نخبه است و اعتقاد داریم شهدا، جانبازان و ایثارگران از نخبگان این کشور بودند و امروز ادامه دهنده راه این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به تشکیل ستاد مرکز نخبگان شاهد و ایثارگر در استان، گفت: این ستاد با هدف ترویج نخبگی در ابعاد مختلف فعالیت می‌کند.

زیبافر خاطرنشان کرد: از بدو فعالیت این ستاد، ۷۷ اختراع توسط فرزندان و خانواده شهدا و ایثارگران ثبت شده است.

احمد حسین زادگان فرماندار ساری نیز با بیان اینکه فرزندان و خانواده شهدا و ایثارگران، چشم و چراغ ملت هستند و ما در مقابل این افراد وظیفه مضاعفی بر عهده داریم گفت: حساسیت‌های بسیاری بر روی خانواده شهدا و ایثارگران در جامعه وجود دارد و مورد توجه هستند و توجه به فرزندان و خانواده شهدا، وظیفه این افراد را هم دوچندان می‌کند.

فرماندار ساری با بیان اینکه هنوز در شرایط جنگ قرار داریم، افزود: شکل جنگ تغییر یافته و از فضای نظامی به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی تغییر یافته است و چالش‌هایی با قدرت‌های استکباری داریم و جنگ هنوز ادامه دارد.

حسین زادگان با بیان اینکه تاکید بر تشکیل تشکل‌های اینچنینی مانند انجمن نخبگان شاهد و ایثارگر است، تصریح کرد: شما فرزندان و خانواده شهدا و ایثارگران، رسالت شهدا و ایثارگران را در شکل دیگری استمرار داده و در زمینه‌های مختلف علمی وارد شده و برای کشور افتخارآفرینی کرده‌اید.

وی گفت: انجمن نخبگان شاهد و ایثارگر مرکز استان می‌تواند در حوزه‌های مختلف کشاورزی، معارف دینی، فرهنگی و … کارگروه‌های تخصصی با ورودی و خروجی کاربری داشته باشد.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :