پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس  :  استاندار مازندران با بیان اینکه دولت توجه ویژه ای به بخش سلامت در کشور دارد، گفت: دولت تدبیر و امید ۱۰ هزار میلیارد ریال در طرح تحول سلامت در مازندران هزینه کرد.

ربیع فلاح جلودار روز سه شنبه در آئین بهره برداری از یک پایگاه سلامت در بابل بیان کرد: دولت تدبیر و امید همچنین تعداد ۵۰۰ هزار نفر را در مازندران تحت پوشش بیمه درمانی قرار داد و هم اکنون همه مازندرانی ها تحت پوشش این بیمه قرار دارند.
مازندران بنابر امارهای رسمی ۳ میلیون و۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.
استاندار مازندران اظهارداشت: طرح تحول نظام سلامت یکی از انقلابی ترین اقدام دولت تدبیر و امید بوده است که رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.
وی ادامه داد: قبل از اجرای این طرح متاسفانه مردم با مشکلات زیادی مواجه بودند ولی با اجرای طرح تحول نظام سلامت مشکلات آحاد مردم کاهش چشم گیری یافته است.
فلاح جلوداربیان کرد: جمهوری اسلامی یکی از مقتدرترین و امن ترین کشور است و این نتیجه جانفشانی های شهدا و رشادت های این ملت بزرگ است.
استاندار مازندران با بیان اینکه امروز شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی به خوبی در کشور تحقق یافته است؛ افزود: همه باید تلاش کنیم تا جامعه ای سالم داشته باشیم.
پایگاه سلامت امام حسن عسکری(ع) سرپل محمد حسن خان، با اهدایی خیر نیک اندیش مرحوم حاج عسگری قربان نیا دلاور با اعتبار سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال ساخته شده است.
برای تجهیز این پایگاه سلامت ۱۰ میلیارد ریال دیگر نیز اعتبار نیاز است که باید دولت تامین کند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :