امروز جمعه۲۹ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸:۳۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ،‌ ۱۰:۲۸

العبادی: هرگز با شهروندان آمریکایی مقابله به مثل نمی‌کنیم

انتشار: دوشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ / ساعت ۱۰:۲۴:۵۱ |
کد خبر: 76957 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیاپرس:نخست وزیر عراق تاکید کرد، بغداد هرگز با واشنگتن مقابله به مثل نکرده و هیچ اقدامی علیه موضع‌گیری اخیر ‌رئیس جمهوری آمریکا اتخاذ نخواهد کرد. به نقل از سایت شبکه خبری المیادین، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در نشستی که در مرکز پژوهش‌ها و تحقیقات استراتژیک داشت، تاکید کرد، پس از […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
حیدر العبادی

کیاپرس:نخست وزیر عراق تاکید کرد، بغداد هرگز با واشنگتن مقابله به مثل نکرده و هیچ اقدامی علیه موضع‌گیری اخیر ‌رئیس جمهوری آمریکا اتخاذ نخواهد کرد.

به نقل از سایت شبکه خبری المیادین، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در نشستی که در مرکز پژوهش‌ها و تحقیقات استراتژیک داشت، تاکید کرد، پس از صدور فرمان اجرایی دونالد ترامپ (رئیس‌جمهوری آمریکا) مبنی بر منع ورود عراقی‌ها به آمریکا دولت عراق هرگز با دولت آمریکا مقابله به مثل نخواهد کرد و هیچ گونه اقدامی علیه این موضعگیری دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری آمریکا اتخاذ نخواهد شد.

ریناس جانو، یکی از نمایندگان پارلمان عراق نیز که در این نشست حضور داشت، گفت: العبادی معتقد است که باید با آرامش با این مساله برخورد کنیم و هیچ گونه اقدامی علیه موضعگیری ترامپ اتخاذ نشود.

به گفته جانو، العبادی در این نشست تاکید کرد که نباید به دلیل تصمیم اتخاذ شده از سوی ترامپ، مردم آمریکا را دشمن خود بدانیم.ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام