امروز جمعه۲۹ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸:۴۹
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ،‌ ۱۰:۲۸

دادستان‌های کره‌جنوبی: چاره‌ای جز یورش به دفاتر ریاست‌جمهوری نداریم

انتشار: یکشنبه, ۵ دی ۱۳۹۵ / ساعت ۱۱:۵۴:۵۷ |
کد خبر: 74219 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): کیاپرس:دادستان ویژه کره‌ جنوبی که در خصوص رسوایی فساد این کشور تحقیق می‌کند امروز (یکشنبه) اعلام کرد، هیچ راهی جز یورش به دفاتر ریاست جمهوری نداریم.  به نقل از خبرگزاری یونهاپ، دادستان‌های ویژه کره‌ جنوبی در حال تحقیق درباره اتهاماتی هستند مبنی بر اینکه پارک گئون های، رئیس‌جمهور این کشور به […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس:دادستان ویژه کره‌ جنوبی که در خصوص رسوایی فساد این کشور تحقیق می‌کند امروز (یکشنبه) اعلام کرد، هیچ راهی جز یورش به دفاتر ریاست جمهوری نداریم.

 به نقل از خبرگزاری یونهاپ، دادستان‌های ویژه کره‌ جنوبی در حال تحقیق درباره اتهاماتی هستند مبنی بر اینکه پارک گئون های، رئیس‌جمهور این کشور به همراه چویی سون سیل، دوست صمیمی‌اش و معاونانش کمپانی‌های بزرگ را برای کمک به موسساتی که برای حمایت از ابتکار عمل‌های سیاسی وی تاسیس شده‌اند، تحت فشار گذاشته‌اند.

دادستان‌ها می‌گویند: ما به عنوان بخشی از تحقیقات‌مان نیاز داریم که به دفاتر ریاست جمهوری دسترسی پیدا کنیم اما امکان چنین دسترسی وجود ندارد.

پارک گئون های، با وجود آنکه از قدرت تعلیق شده اما مادامی که در دفتر ریاست جمهوری حضور دارد معاف از پیگرد قانونی است./ایسنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام