پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

به گزارش کیاپرس خبر مرگ علی روحی جوان ۳۰ ساله مازندرانی اهل شهرستان آمل در بیمارستان امام خمینی ساری به دلیل اشتباهات پزشکی این روزها در فضای مجازی دست به دست می‎چرخد و افکار عمومی در این زمینه نیازمند پاسخگوی مسؤولان است.

در ارتباط با این حادثه این‌گونه در فضای مجازی اطلاعات رد و بدل می‎شود که علی روحی به‌دلیل سهل‌انگاری پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) ساری با تزریق دو عدد آمپول وانکومایسین ۵۰۰ فوت می‎کند.

در این ارتباط رئیس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره)ساری در گفت‌وگو با روابط عمومی این بیمارستان اظهار کرد: دلیل فوت این بیمار در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) ساریدر پزشکی قانونی در دست بررسی است.

میثاق شفیع‌زاد اضافه کرد: کمیته بررسی دلیل مرگ این بیمار با حضور اساتید ارتوپدی و پزشکی قانونی و مدیر پرستاری تشکیل شد و اقدامات قانونی در این باره در حال انجام است.

وی بیان کرد: این بیمار پس از تزریق آمپول وانکومایسین و بروز واکنش‌های حساسیتی فوری در بخش ارتوپدی بیمار دچار ایست قلبی شده و فوت می‌کند‎.

پیش از این نیز خبر مرگ مادر باردار پس از زایمان که تنها توانست یک‌بار فرزند خود را در آغوش بگیرد نیز از این مرکز منتشر شده بود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :