پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
۲۱۶۷۴۲۲
 

ساری- مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: آموزش، عنصری مغفول در مطبوعات مازندران است و تنها برخی رسانه‌های فعال نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی برای خبرنگاران همکار خود اقدام می‌کنند.

 حسین مرتضوی صبح چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه هدیه روز خبرنگار به‌زودی پرداخت می‌شود درباره آموزش خبرنگاران نیز گفت: بهمن و اسفند امسال، دوره مقدماتی شیوه نگارش فارسی در مطبوعات، اصول روابط عمومی، خبرنویسی، گزارش‌نویسی و مصاحبه خبری برای فعالان عرصه مطبوعات مازندران برگزار می‌شود.

 وی اظهار کرد: آموزش، عنصری مغفول در مطبوعات مازندران است و جز برخی رسانه‌های فعال که نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی برای خبرنگاران همکار خود اقدام می‌کنند سایر رسانه‌ها توجهی به این عنصر مهم ندارند.

وی با اشاره به سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توانمندسازی خبرنگاران از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی، افزود: بهمن و اسفند امسال، دوره مقدماتی شیوه نگارش فارسی در مطبوعات، اصول روابط عمومی، خبرنویسی، گزارش‌نویسی و مصاحبه خبری برای فعالان عرصه مطبوعات مازندران برگزار می‌شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران گفت: مراتب نام‌نویسی در این دوره آموزشی به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

مرتضوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات که آبان ماه امسال در تهران برگزار می‌شود، تصریح کرد: آن دسته از فعالان عرصه رسانه که مایل به حضور در این نمایشگاه هستند برای بازدید، اعزام می‌شوند.

درباره هدیه روز خبرنگار گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات در حال پیگیری برای دریافت هدیه استانداری هستند تا به خبرنگاران تقدیم شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :