پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

 آقای شریعتمداری! نام آن عضو هیات رییسه خبرگان را افشا کنید!

وقتی پیامکی در کار نیست ، این ادعا برای چیست؟ مگر نه آنکه حضرتتان از ارسال پیامک مطلع هستید، شرافت به خرج دهید و اینبار، مستنداً ادعای خود را ثابت کرده و با توجهبه دسترسی هایتان، سند ارسال این پیامک را منتشر کنید!
تنها چند ساعت پس از انتشار یادداشت مدیرمسئول روزنامه کیهان، پنج نفر از اعضای هیئت رییسه خبرگان تماس خود با یادگار امام جهت شرکت در امتحان خبرگان را تکذیب کردند!

حسین شریعتمداری در بند نخست یادداشتش، در نقش رجال الغیب ظاهر شده و البته با ادعای دسترسی به منابع ویژه ی اطلاعاتی – مخابراتی ، مدعی ارسال پیامک دعوت آزمون خبرگان برای یادگار امام شده است!

خبری که پس از پیگیری های خبرنگار ما، نشان داد که از اساس کذب است و تک تک اعضای بیت امام از شنیدن آن مبهوت!

اما ادعاى روزنامه کیهان مبنى بر تماس یک عضو برجسته ى هیئت رئیسه مجلس خبرگان با آیت الله سید حسن خمینى و دعوت از ایشان جهت شرکت در امتحان شوراى نگهبان بر آن شدیم که از صحت و سقم این ادعا با خبر شویم.

در قدم اول، با آیت الله سید احمد خاتمى تماس گرفتیم و ایشان اعلام کرد: بنده در هیچ زمینه اى با ایشان تماس تلفنى نداشته ام.

سپس با آیت الله موحدى کرمانى تماس گرفته شد و ایشان هم قویاً اعلام کردند که هیچ تماسى در مورد دعوت از حاج حسن آقا جهت شرکت در امتحان با ایشان بر قرار نکرده اند.

دفتر آیت الله هاشمى شاهرودى هم در تماس خبرنگار ما، اعلام کرد که در ماه هاى اخیر هیچ تماس تلفنى میان معظم له و یادگار امام صورت نگرفته است.

هم چنین آیت الله درى نجف آبادى در پاسخ به سؤال «انتخاب» گفت: مسأله دعوت ازحاج حسن آقا ارتباطى به بنده ندارد و بنده با ایشان تماسى نگرفته ام ایشان اضافه کرد: البته نظر بنده این است که ایشان لزوم نداشت در امتحان شرکت کنند ولى نظر نهایى با شوراى نگهبان است.

در ادامه یکى از نزدیکان آیت الله حسینى بوشهرى نیز تماس این عضو هیئت رئیسه خبرگان با یادگار امام را بى اساس دانست و گفت: این مسأله ارتباطى با ایشان ندارد که بخواهند در این زمینه سخن بگویند و تماس برقرار کنند.

گرچه تجمیع این همه اطلاعات ناشنیده و کذب در قالب یادداشت مدیرمسئول کیهان، آنهم طی دو خط از بند نخست آن، هنری کم نظیر است، اما خوب است لااقل آقای شریعتمداری به جز انتشار سند ارسال پیامک، نام آن عضو محترم هیات رییسه خبرگان را اعلام فرمایند تا بیت امام (ره) و مردم، حقیقت این تماس تلفنیِ تخیلی را بدانند!/انتخاب

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :