پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
اجرای بیش از 4500 برنامه دفاع مقدس در مازندران رونمایی از 14 کتاب دفاع مقدس تشییع دو شهید گمنام در ساری کیا پرس :- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مازندران با گرامیداشت سالروز شکست حصر آبادان گفت: مازندران ۱۳۴ شهید ترور در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی تقدیم کرده است.

سردار عبدالله ملکی در حاشیه همایش آزادسازی تا بازسازی سوسنگرد با بیان اینکه مردم مازندران در آزادسازی و بازسازی سوسنگرد نقش مهمی داشته‌اند، گفت:۱۳ هزار نیرو را ستاد بازسازی مازندران برای سوسنگرد بکار گرفت و مردم استان آن زمان ۳۰۰ میلیون تومان برای بازسازی سوسنگرد کمک کردند که به نرخ اکنون ارزش آن ۱۵۰ میلیارد تومان بوده است.

وی اظهار داشت: مردم مازندران باآنکه درگیر جنگ جنگل در آمل و دیگر شهرها بودند در آزادسازی سوسنگرد نیز نقش‌آفرینی کردند و درمجموع ۱۳۴ شهید ترور تقدیم نظام اسلامی کردند و مرم استان در بازسازی سوسنگرد نقش اساسی داشته‌اند.

وی با بیان اینکه مردم گوش بفرمان امام بودند و موضوع جهاد علیه خصم را جدی گرفته بودند گفت: مردم استان همواره ارزش‌های الهی را مدنظر قرار داده‌اند. سوسنگرد

سردار ملکی با گرامیداشت سالروز آزادسازی سوسنگرد یادآور شد: امروز به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان برنامه‌های ویژه‌ای در استان برگزار شد و همایش هم‌اندیشی زن در خانواده با موضوع ترویج فرهنگ دفاع مقدس ازجمله آن است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران یادآور شد: در همایش آزادسازی تا بازسازی سوسنگرد که برای اولین بار با موضوع نقش استان در بازسازی سوسنگرد برگزار شد از خدمات علمای و نماینده وقت ولی‌فقیه در بابل مرحوم آیت‌الله روحانی تقدیر شد.

وی با اشاره به اینکه مراحل پژوهش کتاب نقش مازندران در دفاع مقدس در حال نهایی شدن است گفت: این کتاب سال آینده رونمایی می‌شود.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :