امروز جمعه۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۲۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ،‌ ۰۴:۳۸

باز هم یک بابلی جای یک ساروی را گرفت!

انتشار: شنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۴ / ساعت ۱۸:۳۴:۵۷ |
کد خبر: 55106 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): پایگاه خبری کیا :دکترمحمدفرهادی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را به سمت رییس دانشگاه مازندران منصوب کرد و از خدمات بیست ماهه دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی قدردانی نمود. کیا پرس: دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

باز هم یک بابلی جای یک ساروی را گرفت

پایگاه خبری کیا :دکترمحمدفرهادی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را به سمت رییس دانشگاه مازندران منصوب کرد و از خدمات بیست ماهه دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی قدردانی نمود.

کیا پرس: دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را به سمت رییس دانشگاه مازندران منصوب کرد و از خدمات بیست ماهه دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی قدردانی نمود.

 

ایرج نیاز آذری مشاور اطلاع رسانی و ارتباطات دانشگاه مازندران با اعلام این خبر گفت: دکترمحمدفرهادی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر سید خلاق میرنیا را به سمت رییس دانشگاه مازندران منصوب کرد و از خدمات بیست ماهه دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی قدردانی نمود.

 

دکتر سیدخلاق میرنیا دانشیارگروه خاک شناسی دانشگاه تربیت مدرس طی سالهای ۷۷تا ۸۴رییس دانشگاه مازندران بوده است .

 

در سوابق دکتر میرنیا معاونت سازمان محیط زیست، معاونت دانشگاه تربیت مدرس،معاونت ستاد فرمان اجرایی امام ، ریاست دانشگاه غیرانتفاعی صنعتی مازندران بچشم می خورد.

 

به گواه دانشگاهیان دوره هفت ساله مدیریت دکتر میرنیا طی سالهای ۷۷تا۸۴ از دوران موفق علمی و فرهنگی آموزش عالی استان بوده و انتظار میرود شکوفایی حوزه علم و فناوری در دوره جدید نیز تداوم یابد.

 

به گفته ایرج نیازآذری مراسم تکریم دکتر اصغری و معارفه دکتر میرنیا هفته آینده برگزارمی شود اما دکتر میرنیا از روز دوشنبه فعالیت اجرایی خود را آغاز می کند.

 

گفتنی است دکتر فخرالدین اصغری آقمشهدی اهل روستای آقمشهداز توابع ساری است و دکتر سید خلاق میرنیا هم متولد سال ۱۳۳۵ در روستای هریکنده بابل است.

 

دکتر سید خلاق میرنیا مدرک کارشناسی خود را در رشته خاکشناسی وحاصلخیزی خاک از دانشگاه تبریز، مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته خاکشناسی-گرایش حفاظت آب و خاک از دانشگاه تربیت مدرس و مدرک دکتری خود را در رشته خاکشناسی-گرایش حفاظت آب و خاک(با تاکید بر حرکت املاح در خاک) از دانشگاه تربیت مدرس گرفته است.

سوابق اجرایی دکتر سید خلاق میرنیا :

–        معاون اداری و مالی-دانشگاه تربیت مدرس

–        معاون دانشجویی وفرهنگی-دانشگاه تربیت مدرس

–        مدیر گروه ابخیزداری-دانشکده منابع طبیعی-دانشگاه تربیت مدرس

–        مشاور وزیر بازرگانی-درامر تنظیم بازار محصولات کشاورزی

–        رییس دانشگاه مازندران

–        معاون آموزش و برنامه ریزی-سازمان حفاظت محیط زیست

–        معاون محیط زیست انسانیسازمان حفاظت محیط زیست

–        معاون اداری و مالی و قائم مقام سازمان حفاظت محیط زیست

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام