پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
انهدام باند مخوف آدم ربایی و زورگیری در نکا + عکس
پایگاه خبری کیا : فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند آدم ربایی و زورگیری در استان خبر داد که دستکم یک میلیارد ریال از شهروندان اخاذی کرده اند .

در پی مراجعه فردی به ماموران پلیس آگاهی نکا مبنی بر اخاذی ۵۰ میلیون ریالی و زورگیری از وی توسط افرادی ناشناس، موضوع در دستور کار ماموران آگاهی این شهرستان و استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند چند نفر مرد با همکاری یک زن ، باندی مخوفی را تشکیل دادند که پس از کشاندن طعمه های خود به یک منزل به بهانه تعمیر وسایل الکتریکی و یا کمک به افراد نیازمند ، آنان را مورد ضرب و جرح قرار داده و با تهدید به قتل اخاذی می کنند .

فرمانده انتظامی گفت: با اقدامات اطلاعاتی و فنی کارشناسان پلیس آگاهی ، یکی از اعضای باند به نام ‘ و – خ ‘ ۳۱ ساله ساکن نکا در عملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود : با این دستگیری ، عضو دیگر این باند که یک زن ۲۶ ساله به نام ف- خ بود به همراه فردی دیگر که در منزل یکی از دوستانشان مخفی شده بودند ، به دام پلیس افتادند .

جعفری نسب با اشاره به متواری شدن دو متهم دیگر از اعضای این باند به یکی از استان های همجوار، عنوان داشت :با هماهنگی قضایی دو متهم دیگر به نام های ف- ب ۲۷ ساله و ‘ ع- خ ‘ ۲۹ ساله از اعضای این باند در عملیاتی هماهنگ و ضربتی دستگیر شدند.

وی افزود : در تحقیقات انجام شده مشخص شد که اعضای این باند در اقدامی تبهکارانه با کشاندن مردی ۵۱ ساله برای کمک مالی به یک منزل ، با تهدید به قتل از وی ۷۰۰ میلیون ریال اخاذی کردندzoorgir-neka.

او ادامه داد : متهمان دستگیر شده ابتدا منکر هرگونه ارتکاب بزه شدند، اما با ارائه شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشودند و تاکنون به دو فقره آدم ربایی و اخاذی اقرار کردند.

فرمانده انتظامی مازندران گفت : متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :