پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

رئیس بیمارستان قلب فاطمه زهرا(س) ساری گفت: عسگری محمدیان قهرمان کشتی جهان به دلیل عارضه قلبی به این مرکز درمانی مراجعه کرد و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت.عسگری

دکترابوالقاسم فلاح ضمن تأیید بستری شدن عسگری محمدیان قهرمان کشتی جهان در بزرگ‌ترین بیمارستان قلب دانشگاه علوم پزشکی مازندران اظهار کرد: محمدیان با سابقه درد در ناحیه قفسه سینه به اورژانس قلب بیمارستان فاطمه‌ زهرا(س) مراجعه کرد.

وی تصریح کرد: پس از اقدامات درمانی اولیه بر روی این قهرمان کشتی جهان در حال حاضر عسگری محمدیان تحت نظر برای اقدامات بعدی درمان در بیمارستان بستری است.

رئیس بیمارستان قلب فاطمه‌ زهرا(س) ساری با اشاره به اینکه در حال حاضر حال عمومی وی خوب است، بیان کرد: به تشخیص پزشکان بخش قلب، عمل آنژیوگرافی بر روی وی انجام شد و حال عمومی‌اش مساعد است.

به گزارش فارس، عسگری محمدیان قهرمان کشتی ایران و جهان پس از اتمام دوره قهرمانی تشک کشتی را رها نکرد و به پرورش نسل جوان کشتی نیز ادامه داد.

در حال حاضر پسرش محمدحسین محمدیان نیز در این رشته حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و در وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد صاحب پیراهن تیم ملی ایران است.فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :