پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس: خبر مرگ فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن مونیخ به اشتباه از سوی یک شبکه تلویزیونی آمریکایی اعلام شد.

شبکه تلویزیونی CNN آمریکا با اعلام یک خبر اشتباهی باعث تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی شد. این شبکه سرشناس آمریکایی از مرگ یک زن به خاطر حضور زیاد در دستگاه یخ درمانی خبر داد اما نکته جالب اینکه تصویر فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن را که در این دستگاه حضور داشت پخش کرد که این باعث خنده و تمسخر بسیاری شد.

هر چند فوتبال در آمریکا از محبوبیت زیادی برخوردار نیست اما فرانک ریبری بازیکن شناخته شده است و پخش شدن تصویر او در تلویزیون آن هم روی چنین خبر باعث شد تا جنجال زیادی به وجود آید البته این شبکه آمریکایی رسما از بیننده های خود به خاطر چنین سوتی وحشتناکی عذرخواهی کرد.

فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن مونیخ مدتها است که به خاطر آسیب دیدگی نمی تواند برای این تیم آلمانی بازیکن کند. این بازیکن ۳۲ ساله به تازه گی از دوران آسیب دیدگی رهایی یافته است و در تمرینات گروهی بایرن شرکت می کند اما الان او یک رقیب سرسخت به نام داگلاس کاستا دارد و کار بسیار سختی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد.

بایرن روزهای رویایی را در رقابت های بوندسلیگا پشت سر می گذارد و در هر ۱۰ بازی خود به پیروزی رسیده است. این تیم یکی از آماده ترین تیم های فوتبال اروپا است و این شانس را دارد تا عنوان قهرمانی را در سه گانه فوتبال آلمان و اروپا با پپ گواردیولا به دست آورد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :