پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس:همچنین در جنوبغرب کشور نیز وزش باد رخ خواهد داد که این ابرها در سواحل دریای خزر و نقاطی از شمالشرق کشور باعث بارندگی همراه با رعد و برق و وزش باد در این مناطق خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام عبور گذر موج از روی نوار شمالی برای استانهای شمالی کشور بارندگی را پیش بینی کرد و از وزش باد و گرد و خاک در شرق و شمالشرق کشور خبر داد.

کبری رفیعی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: امروز چهارشنبه با توجه به گذر موج از روی نوار شمالی کشور در استانهای ساحلی دریای خزر آسمانی ابری و در برخی از نقاط بارش باران و گاهی وزش باد پیش بینی شده است.

همچنین در جنوبغرب کشور نیز وزش باد رخ خواهد داد که این ابرها در سواحل دریای خزر و نقاطی از شمالشرق کشور باعث بارندگی همراه با رعد و برق و وزش باد در این مناطق خواهد شد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از بعدازظهر روز جمعه تقویت جریانهای شمالی این موج، در شمال غرب و برخی از مناطق غرب، ارتفاعات البرز و سواحل دریای خزر منجر به رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد خواهد شد. همچنین طی دو روز آینده در مناطقی از استانهای هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد پیشبینی شده است.

رفیعی ادامه داد: فردا پنجشنبه در شمال شرق و شرق کشور هم وزش باد پیش بینی شده است که در برخی از مناطق می تواند با گرد و خاک همراه باشد.

وی گفت: آسمان تهران نیمه ابری در بعداز ظهر با افزایش ابر و گاهی وزش باد همراه است که و بارشهای پراکنده را در ارتفاعات استان تهران نیز خواهیم داشت.

بیشینه دمای امروز تهران۲۸ و فردا ۲۷ و کمینه دمای فردا صبح تهران نیز ۱۶ درجه سانتیگراد پیشبینی شده است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :