پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

آیت الله طبرسی : رسانه ،نقش مهمی دربرابر تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها ایفا می کند

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران در دیدار با مدیران صدا وسیمای مازندران گفت : تهاجم فرهنگی و جنگ رسانه ها از موضوعات مهم جهان امروز است که نباید از آن غافل شد

آیت الله طبرسی با اشاره به نقش سازنده و برجسته رسانه در جهت دهی و بقاء حکومت ها افزود : بنا به فرمایش امام خمینی (ره) تلویزیون یک دانشگاه است و همه ما باید برای حفظ آن هوشیار باشیم .

نماینده ولی فقیه در مازندران خاطر نشان کرد : ریشه و اصل زبان طبری ،گویش محلی مازنی است و در رسانه استانی باید به این گویش ضمن تقویت ،توجه بیشتری شود .

وی اظهار داشت : رسانه استانی باید در راستای تولیدات و دستاوردهای استان در عرصه های گوناگون از جمله معرفی افراد خوش ذوق ،شعرا،نخبگان و مخترعان در رسانه استانی گام بردارد .

در ادامه علی صادق مقدسی مدیر کل صدا و سیمای مازندران هم در این دیدار با اشاره به هزینه ۳ میلیارد توامانی برای ایجاد استودیوی رادیویی واستودیوی تلویزیونی در غرب مازندران گفت : تقویت و توجه به غرب استان از برنامه های مهم صدا وسیمای مازندران است .

مدیر کل شبکه مازندران افزود : برنامه گلبانگ ساحل که بعد از ماه رمضان آغاز شد ، با استقبال ویژه مردم مواجه شده است .

به گفته وی تولید برنامه های روستاهای مازندران در قالب برنامه ای با عنوان امیرستون بمنظور تقویت زبان محلی در حال ضبط و پخش است

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :