امروز جمعه۲۹ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷:۱۵
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ،‌ ۱۰:۲۸

قبل از غذا، آب بنوشید تا لاغر شوید

انتشار: پنج شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ / ساعت ۱۹:۳۱:۰۸ |
کد خبر: 47010 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد، نوشیدن آب قبل از غذا می‌تواند به کاهش وزن و لاغری کمک کند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نوشته روزنامه لوفیگارو، راه‌ حل‌های بسیار ساده برای لاغر شدن گاهی اوقات بهترین‌اند. پژوهشگران دانشگاه بیرمنگهام اعلام کردند که نوشیدن آب قبل از خوردن می‌تواند به کاهش وزن در […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد، نوشیدن آب قبل از غذا می‌تواند به کاهش وزن و لاغری کمک کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نوشته روزنامه لوفیگارو، راه‌ حل‌های بسیار ساده برای لاغر شدن گاهی اوقات بهترین‌اند. پژوهشگران دانشگاه بیرمنگهام اعلام کردند که نوشیدن آب قبل از خوردن می‌تواند به کاهش وزن در دوران رژیم غذایی کمک کند.

این مطالعه که در شماره آگوست نشریه اوبزیتی منتشر شده است به دست اندرکاران امر تغذیه توصیه می‌کند این عاده ساده و موثر را به افرادی که تمایل به کاهش وزن دارند پیشنهاد کنند.

دکتر هلن پارتی، استاد دانشگاه بیرمنگهام و مسئول این تحقیق می‌گوید: زیبایی این روش، آسانی آن است. آب مانند یک عنصر ضد گرسنگی عمل می‌کند، قبل از غذا معده را پُر می‌کند و اشتها را کاهش می‌دهد. نه تنها فرد وزن بیشتری از دست می‌دهد، در عین حال احساس نمی کند که رژیم کم خوری گرفته است.

این تحقیق روی هشتاد و چهار فرد پنجاه و شش ساله چاق با داشتن شاخص توده بدنی بیش از سی در مدت دوازده هفته صورت گرفته است. در پایان تحقیق، افرادی که نیم لیتر آب نیم ساعت قبل از صرف غذا نوشیده بودند، بطور متوسط دو کیلو و چهار صد گرم وزن از دست دادند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

tabligh-site1
تلگرام