پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
قلب
 

کیا پرس به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، شهردار ساری، رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا (س) ساری جلسه هیات امنای این مرکز برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این نشست با اشاره به خدمات دولت در بخش درمان پس از اجرای طرح تحول سلامت اظهار کرد: برای جراحی‌های قلب در قبل از طرح تحول سلامت ۴ میلیون تومان برای هر بیمار به صورت میانگین هزینه می‌شد که این مبلغ پس از طرح تحول سلامت به به کمتر ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

دکتر قاسم جان‌بابایی افزود: پس از طرح تحول سلامت تمام لوازم پزشکی و دارو نیز به عهده بیمارستان است و بیماران از سرگردانی نجات یافتند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصریح کرد: احداث و راه‌اندازی کلینیک‌های ویژه از سیاست‌های کلی دانشگاه علوم پزشکی مازندران است و در این راستا کلینیک قلب مازندران در نوبت عصر تقویت و گسترش می‌یابد.

دکترجان‌بابایی گفت: بیماران در هنگام بستری فرم ارجاع را ارایه کنند تا پرداخت هزینه بیمارستانی آنان از ۶ درصد به ۳ درصد کاهش یابد.

رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا (س) ساری نیز گزارشی از عملکرد یک سال گذشته، برنامه‌های در حال اجرا و برنامه‌های آینده این مرکز به اعضای هیات امنا ارایه کرد .

دکتر ابوالقاسم فلاح با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت و افزایش رضایت‌مندی خدمات‌گیرندگان گفت: رضایت‌مندی بیماران بستری پس از طرح تحول سلامت از ۷۰ درصد به ۸۷ درصد افزایش یافت .

رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا (س) ساری  افزود: ساماندهی کمک‌های خیرین به بیمارستان، شناسایی خدمات جدید قابل ارائه به بیماران و تشکیل کمیته پژوهشی بیمارستان از دیگر برنامه‌های این مرکز است.

دکترفلاح بیان داشت: اهداف استراتژیک بیمارستان تا سال ۹۵ در راستای  استانداردهای  اعتبار بخشی بررسی و عوامل تاثیرگذار در برنامه از جمله نقاط قوت و ضعف – فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در سازمان تدوین شده است.

رییس مرکز قلب مازندران از برنامه‌ریزی جهت افزایش خدمات در این مرکز خبر داد و اظهار کرد: صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تعامل با سازمان‌های بیمه‌گر و بکارگیری فناوری‌های نوین از دیگر برنامه‌های دیگر این مرکز است.

در ادامه این مراسم مهندس مهدی عبوری شهردار ساری و عضو هیات امنای این مرکز نیز با اشاره به آمادگی شهرداری برای هر نوع خدمات ساخت و ساز و بهسازی در این مرکز گفت : در اولین فرصت نسبت به اسفالت داخل محوطه مرکز اقدام می شود .
وی افزود : شهرداری آماده است  تا برای گسترش خدمات بیمارستان همکاری لازم را داشته باشد .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :