پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
استاندار مازندران در قرارگاه نوروزی انتظامی مازندران امنیت پایدار را با همکاری و همدلی مردم مامکان پذیر دانست و گفت:   هرچه ارتباط با مردم بیشتر شود و مردم به برنامه ها و فعالیتهای ما اعتماد بیشتری داشته باشند مشارکت بیشتری خواهند نمود.
ربیع فلاح از تلاش های شبانه روزی و جهادگونه نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه تقدیر و تشکر نمود و گفت : امروز نیروی انتظامی برای برقراری و حفظ آرامش در کشور و دفاع از حریم اخلاقی و اجتماعی جامعه آماده و مهیاست و با مدیریت جهادی و عزم استوار امنیت را به مردم هدیه می کند
وی افزود :  نیروی انتظامی این افتخار بزرگ را دارد که پاسدار ارزش های الهی، انسانی، امنیت و آرامش مردم است و امنیت امروز مازندران، نیز مرهون خدمات ارزشمند و تلاش های شبانه روزی نیروی های خدوم انتظامی و نظامی است که این جانب از زحمات این نیروی خدوم و جهادی قدردانی می کنم.
استاندار مازندران امنیت را از عوامل مهم زیرساختی توسعه پایدار و پیشرفت خواند و گفت : همکاری قریب ۱۵ هزار نیروی انتظامی در جهت برقراری امنیت و آرامش مهمانان و مسافران نوروزی به ویژه مردم عزیز مازندران قابل تقدیر و سپاس است.
وی با اشاره به ضرورت توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان گفت : امروز جلسات شورای تامین نیز رویکرد اقتصادی یافته و تمام تلاش مسئولین استان در راستای رونق اقتصادی و کاهش بیکاری هدایت شده است .
در این نشست سردار جعفری نسب نیز آرامش و وحدت ایجاد شده در مازندران را برای ایجاد امنیت و آسایش مردم بسیار اثر بخش خواند و گفت : استان مازندران در زمینه امنیت جزو استانهای درخشان کشور است .
وی گفت : نیروی انتظامی مازندران در زمینه راهور و پلیس رتبه سوم کشور را کسب کرده است و در سال گذشته پاکسازی مناطق آلوده یکی از اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی با همکاری نهادها و دستگاهی سیاسی و امنیتی بوده است.
وی از افزایش ۶۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در سال ۹۳ خبر داد و گفت : در سال جاری نیز مبارزه سرسختانه با توزیع کنندگان مواد مخدر خواهیم داشت.
سردار جعفری نسب همه موفقیتها را به خاطر وحدت و آرامش حاکم در استان دانست و گفت : با نامگذاری سال جدید به عنوان سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی مطمئنیم سالی سرشار از موفقیت را در استان خواهیم داشت.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :