پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران  گفت:  بیش از 560 میلیون ریال آگهی ثبتی در طول دو هفته بین نشریات استانی توزیع شد.

حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در خصوص ساماندهی آگهی های ثبتی در استان گفت: در راستای ساماندهی آگهی ها ی ثبتی که توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و خانه مطبوعات استان صورت گرفته باعث شده است تا آگهی های ثبتی به صورت عادلانه بین نشریات استان توزیع شود.
وی، افزود:با ساماندهی آگهی های ثبتی از 22  آذر تا 5 دیماه سال جاری بیش از560 میلیون ریال بین نشریات مختلف توزیع شده که این مبلغ بصورت مستقیم به حساب صاحبان نشریات واریز شد و دست افراد سودجو و دلال که از این طریق سود کلانی نصیبشان می شد کوتاه شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در خصوص دریافت آگهی ها از شهرهای مختلف استان توسط نشریات اظهار کرد: تمامی نشریات محلی و سرپرستی روزنامه های سراسری با معرفی نمایندگان فعال همرا با شماره حساب خود در شهرهای مختلف استان می توانند نسبت به دریافت آگهی ها اقدام کنند.
وی در ادامه اظهار کرد: کلیه نشریات استان از چاپ آگهی ثبتی فاقد شماره  م- الف خوداری نمایند که این امر کمک شایانی به ساماندهی آگهی ها در استان می کند.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اعلام کرد:  برای نخستین بار لیست توزیع آگهی ها بین نشریات استان به صورت ماهانه در قالب فایل pdf در سایت  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران قابل رویت خواهد بود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :