پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

در حالی که مردم مازندران از اجرای ناموفق طرح پزشک خانواده در استان به شدت گله مند هستند اما تا کنون هیچ یک از نمایندگان مازنی واکنشی به نارضایتی مردم استان نداشته اند !وقتی نمایندگان استان فارس به دادمازنی ها می رسند!

از سویی با توجه به اجرای این طرح در دو استان فارس و مازندران ، مردم استان مازندران که از نمایندگان خود کاملا ناامید شده اند چشم به اقدامات و پیگیری های نمایندگان استان فارس دوخته اند تا شاید در کنار مردم فارس ، مشکلات آنان نیز حل شود !

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از نمایندگان استان فارس پروژه طرح سوال از وزیر بهداشت و درمان را کلید زدند.

سید حسین ذوالانوار اظهار داشت : جمعی از نمایندگان استان فارس در پی عملکرد ضعیف وزیربهداشت و درمان در طرح پزشک خانواده ، پروسه طرح سوال از این وزیر را آغاز کرده اند .

وی درخصوص دلایل طرح سئوال از وزیر بهداشت و درمان ابراز داشت: سئوال ما از وزیر بهداشت و درمان این است، چرا طرح پزشک خانواده با همه مشکلات فقط در استان فارس و مازندران اجرا می شود، اگر این طرح موفق است باید در سراسر کشور اجرایی شود اگر هم ناموفق است در این دو استان هم متوقف شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشکلات طرح پزشک خانواده مشخص است و وزیر باید پاسخگوی سئوالات نمایندگان باشد . ما اجازه نمی دهیم تاوان طرح ناموفق پزشک خانواده را مردم استان های مازندران و فارس بپردازند.

حال به نظر می رسد نمایندگان مازندران نیز باید در کنار نمایندگان استان فارس قرار گرفته و به جد از موکلان خود دفاع نمایند و دستمال طرح ناموفق پزشک خانواده را برای همیشه از سر مازنی ها باز کنند .

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :