پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مازندران از تامین و توزیع بیش از یکصد هزار تن انواع کود شیمیایی برای بخش کشاورزی استان خبر داد.
علی محسنی طی گفتگویی اظهار داشت: از آغاز سال جاری تاکنون بیش از یکصد هزار تن انواع کود شیمیایی برای بخش کشاورزی استان مازندران تامین گردیده که مقدار 63 هزار تن آن بین کشاورزان متقاضی توزیع و مقدار 37 هزار تن دیگر در انبارهای این شرکت موجود می باشد.

وی گفت: کشاورزان استان می توانند به هر مقدار که متقاضی کود برای مزارع و باغات خود هستند به کارگزاری های مربوطه مراجعه و دریافت نمایند و هیچ گونه محدودیتی نیز در این زمینه وجود ندارد.
محسنی کودهای تامین و توزیع شده  در سطح استان را شامل ازته، فسفاته، سوپر فسفات ساده و تریپل، دی آمونیوم فسفات، سولفات پتاسم و کلرور پتاسیم اعلام داشت و افزود: در حال حاضر کود مورد نیاز استان مازندران بطور کامل تامین شد و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد و کشاورزان متقاضی برای دریافت کود استاندارد و با نرخ حمایتی دولتی در هر نقطه از استان می توانند با مراجعه به کارگزاران مجاز توزیع کود تحت پوشش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران کود مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :