پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار در نشست فرمانداران استان اظهارداشت: ملت ایران بارها رشد و شعور بالای خود را در مقاطع مختلف و حساس کشور اثبات نمود و از بدو انقلاب تاکنون با زمان شناسی مناسب و وظیفه شناسی، هر وقت که نظام جمهوری اسلامی به حضور و مشارکت مردم نیاز داشته است با تمام توان برای دفاع از انقلاب، نظام و ولایت فقیه حضور یافت.

وی افزود: نهم دی روز پیوند مردم با ولایت و زمان شناسی و وظیفه شناسی امت بود و مردم عزیز ما با راهپیمایی میلیونی، حمایت خود را از انقلاب، اسلام و ولایت فقیه اعلام کرد و ضمن اثبات دلبستگی خود به انقلاب در مسیر حرکت خویش ولایت را مبنا قرار داد و با حضور خود نقشه دشمنان و تحلیل های مادی رسانه ها و بنگاه های خبر پراکنی استعماری را نقش بر آب کرد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید از همه ظرفیت‌ها در جهت سازندگی و اعتلای کشور بهره گیری می‌کند، یاد آور شد: علیرغم همه مشکلات، عمکرد دولت در بخش های مختلف موفق و مدبرانه بوده که این توفیق از جمله در داخل کشور، تعاملات جهانی و وفاق و هم دلی بین قوا و افزایش روح امید در جامعه متجلی است.

فلاح، فرمانداران را ناظران عالی و نماینده ارشد دولت در شهرستان ها دانست و تاکید کرد: فرمانداران در نظارت های میدانی باید جدی‌تر حضور یابند و برای طرح‌های مهم و زیربنایی چون طرح تحول سلامت، تنظیم بازار، جایگاه‌های سوخت، نانوایی‌ها به صورت شبانه‌روزی وقت بگذارند.

وی بر مدیریت پیگیر و هماهنگ مدیریت بحران در شهرستان ها تصریح کرد و گفت: شهرستان‌ها، با مدیریت عالیه فرمانداران برای مقابله با حوادث غیر مترقبه باید در آمادگی کامل باشند.

استاندار مازندران با بیان اینکه طرح جامع مقابله با سیلاب در مازندران تهیه و ارائه شده است و اعتبار لازم برای مقابله با بحران نیز به استان اختصاص یافت، یاد آور شد: مهار سیلاب از موضوعات مهم استان است و همه اقدامات پیشگیرانه در مقابله با بروز سیلاب از جمله لایروبی انهار و ممانعت از ساخت و سازها در بستر رودخانه ها باید به موقع صورت گیرد، زیرا بروز سیل در هیچ منطقه‌ای از مازندران را بجز موارد خاص نمی‌پذیریم.

وی با تاکید بر اینکه تمام طرح‌های فضای سبز باید تا پایان امسال به انجام برسد، افزود: زیباسازی ورودی شهرها و پاکسازی فضای شهرها در آستانه سال جدید باید به نحو مطلوب انجام شود.

فلاح بر شناسایی وضعیت شهرستان‌ها در زمینه طرح مشاغل خانگی استان از سوی فرمانداران تاکید کرد و گفت: تفاهماتی در جهت تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ملی به بخش گردشگری استان صورت گرفته است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :