پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

رئیس پلیس آگاهی مازندران از آزادسازی گروگانی خبر داد که توسط ۳ نفر به گروگان گرفته شده بود و گروگان گیران برای آزادیش خواستار دریافت ۵ میلیون تومان بودند.متهم

نیوزسرهنگ محمد عظیمی، با اشاره به دستگیری گروگانگیرانی که مردی را به گروگان گرفته بودند و رهایی وی، اظهار داشت: در پی مراجعه زنی به پلیس آگاهی و اعلام گزارش به گروگان گرفته شدن برادرش به دست افرادی غریبه، موضوع به صورت فوری و ویژه در دست بررسی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی مازندران ادامه داد: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که «منصور» از هفتم آبان ماه که از خانه خارج شده، دیگر به منزل بازنگشته و پس از گذشت 24 ساعت که خانواده‌اش از وی هیچ اطلاعی نداشتند، افرادی از طریق تماس تلفنی با خانواده منصور، مدعی به گروگان گرفتن وی شده و برای آزادی او خواستار واریز مبلغ 50 میلیون ریال به یک حساب بانکی خاص شده‌اند.

وی افزود:‌ در ادامه بررسی‌های تخصصی پلیس آگاهی مازندران، ماموران موفق شدند رد یکی از گروگانگیران به نام «رحمت» را در حومه شهر ساری شناسایی کنند. همچنین با زیرنظر گرفتن رحمت، محل نگهداری منصور نیز در یکی از روستاهای اطراف ساری شناسایی شد؛ لذا با هماهنگی انجام شده با مراجع قضایی، ماموران در یورشی غافلگیرانه به محل نگهداری منصور، وی را درحالی که به شدت کتک خورده و رد ضربات چاقو و آثار ضرب و جرح نیز بر بدن او کاملاً مشخص بود، آزاد و رحمت را نیز دستگیر کردند.

عظیمی گفت: در بازجویی‌های به عمل آمده از رحمت، ماموران موفق به شناسایی 2 همدست وی شدند و توانستند رد این 2 نفر را در شهر ساری زده و آن دو را در حالی که در یک خودروی پژو در شهر تردد داشتند، دستگیر و بازداشت کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در پایان با تاکید بر اینکه متهمان دستگیر شده به همراه پرونده متشکله در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: در بازجویی به عمل آمده و طبق اعتراف متهمان، آن‌ها انگیزه خود از به گروگان گرفتن منصور را طلب مالی از وی عنوان کردند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :