پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس :اخبار رسیده به «انتخاب» حکایت از آن دارد که 5 چهره جنجالی وزارت علوم از این وزارتخانه خداحافظی کرده اند..ظاهراً این تغییرات به درخواست مجلس شورای اسلامی و با «اثبات حسن نیت از طرف دولت باوجود برخی از ناملایمات و همکاری تام و تمام با مجلس» صورت گرفته است.

 معاون پارلمانی رییس جمهور می گوید: احتمالا معرفی گزینه تصدی وزارت علوم به مجلس سه ماه زمان ببرد.
حجت الاسلام والمسلمین انصاری گفت که گزینه تصدی وزارت علوم در مهلت قانونی به مجلس معرفی خواهد شد.

حجت‌الاسلام مجید انصاری در حاشیه مراسم تشییع پیکر استاد امیرناصر کاتوزیان در پاسخ به سوالی در این رابطه افزود: گزینه تصدی وزارت علوم در مهلت قانونی معرفی می‌شود.

این درحالیست که اخبار رسیده به «انتخاب» حکایت از آن دارد که 5 چهره جنجالی وزارت علوم از این وزارتخانه خداحافظی کرده اند.

بنابراین گزارش، این افراد آقایان میلی منفرد، توفیقی، سمنانیان، صدیقی و صادقی از مدیران ارشد وزارت علوم هستند.

ظاهراً این تغییرات به درخواست مجلس شورای اسلامی و با «اثبات حسن نیت از طرف دولت باوجود برخی از ناملایمات و همکاری تام و تمام با مجلس» توسط دکتر نجفی صورت گرفته است.

پیش از این و در آخرین لحظات استیضاح دکتر فرجی دانا ، رییس مجلس به نقل از جهانگیری معاون اول رییس جمهور اعلام کرد که تغییرات مدنظر مجلس، اعمال خواهد شد.

از سوی دیگر، این اتفاق نافی ادامه روند پیشین وزارت علوم نیست و همانطور که رییس جمهور نیز پیشتر تاکید کرده است ، وزارت علوم در همان مسیر سابق با سرعت بیشتر به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :