پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

ساری-اعظم کردان(karez_60@yahoo.com)

مدتی است بازار شایعه تغییر مدیران استانی در مازندران داغ شد ، از مسئول ارشد استانی گرفته تا رئیس شهرستانی. گاهی خبر می رسد استاندار در حال عوض شدن است و بلافاصله خبر تکذیب آن در خروجی رسانه ها به ویژه رسانه های مجازی برجسته می شود.

مدتی است با حمایتهای فراوان شخصیتهای مختلف از فلاح جلودار، حاشیه های تغییر استاندار کم رنگ شد و در حال حاضر ربیع فلاح جلودار سکان استانداری و هدایت استان مازندران را به دست دارد تا همچنان به سمت اهداف توسعه ای خود پیش رود .

اکنون آتش این شایعات به دامن مدیران کل راه و شهرسازی و ورزش وجوانان مازندران کشیده شد.

نخستین خبر تغییر علی اسد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران توسط یکی از خبرگزاریهای استان درز کرد. بخشی از متن این خبر که در تاریخ 30 اردیبهشت 93 منتشر شد، اینگونه بوده است:

“با حکم وزیر راه و شهرسازی

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران منصوب شد

به گزارش خبرگزاری ….. از ساری، عباس ‌آخوندی در حکمی حیدر نوروزی را به سمت مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران منصوب کرد.

بر اساس حکم وزیر راه و شهرسازی از خدمات سید علی اسد در دوران مدیریت وی تقدیر و حیدر نوروزی به این سمت منصوب شد.

نوروزی که پیش از این مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز بوده، معاونت راهداری اداره کل راه و شهرسازی فارس و معاونت عمرانی استانداری یزد را در کارنامه خود دارد. مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران اهل شیراز است.”

پس از انتشار این خبر و گسترده شدن آن در سایر سایتهای مجازی و سکوت روابط عمومی در سایت مربوط به این اداره کل مبنی بر رد و یا تایید این خبر شایع تودیع اسد قوت گرفت.

به نظر می رسد مسئولان این اداره کل با دعوت از معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره برداری از 40 کیلومتر راه روستایی بابلسر ، خط بطلان بر این شایعات کشیدند و حضور مهندس میر شفیع در مازندران تاییدی بر عملکرد اسد در حوزه راه بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز در این مراسم فرصت را غنیمت شمرد و پاسخی محکم به این شایعات داد. اسد در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در خصوص صحت تودیع خود گفت: بحث حضور جایگزینی دیگر برای من در مازندران مطرح نیست.

معاون عمرانی استانداری مازندران که متوجه این موضوع گفت‌وگو درباره تودیع معارفه مدیرکل راه و شهرسازی مازندران شده بود نیز با تکذیب این خبر گفت: خبر تودیع مدیرکل راه و شهرسازی مازندران کذب است و تغییر و تحولی در مدیریت راه و شهرسازی مازندران وجود ندارد.

هرچند تغییر مدیران با تغییر دولتها امری بدیهی است ولی باید گفت اسد تا حدی توانسته عملکرد خوبی در حوزه راه از خود بر جای بگذارد .

بعد از شایعات مربوط به مدیر کل راه وشهرسازی مازندران، اینبار خبر تغییر مدیرکل ورزش و جوانان رونق گرفت. خبری که در صحت ویا سقم آن تردید وجود داشت.

احمد سعادتمند متولد سال 44، که در آذر 91 بعد از پریچهره بر کرسی اداره کل ورزش و جوانان مازندران تکیه زد، مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران و معاون پیشین فنی ورزشی اداره کل سابق تربیت بدنی مازندران را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

خبر تودیع این مدیرکل از سوی رئیس روابط عمومی پاسخ داده شد و این خبر را با صراحت تکذیب کرد.

یعقوبی با بیان اینکه اکثریت نمایندگان مجلس در استان و شخص استاندار از عملکرد و فعالیت‌های مدیرکل ورزش و جوانان مازندران رضایت کامل دارند، شایعات پیرامون برکناری مدیرکل ورزش و جوانان استان را به صراحت تکذیب کرد.

وی به حمایت کامل مدیرکل ورزش و جوانان از سوی نمایندگان و استاندار اشاره کرد و افزود: مدیرکل ورزش و جوانان استان برای رشد و توسعه ورزش استان تلاش می‌کند و به شایعات اخیر توجهی ندارد.

به نظر می رسد سعادتمند با تمام تلاش خود نتوانسته نظر اطرافیان را نسبت به عملکردش جلب نماید.

ضعفهایی که در حوزه آماری و تیمی مشاهد می شود، حواشی فراوان در برخی از مسابقات مانند مسابقه شطرنج رده های سنی آسیا در محمودآباد، تور دوچرخه سواری و … مدیرکل ورزش و جوانان را دچار چالش کرده است. به طوری که لغو هشتمین مراسم تجلیل از برترین های ورزش مازندران در سال 92 و انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش استان که قرار بود عصر دوشنبه ( پنجم خردادماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان در ساری برگزار شود، دوباره برکناری این مدیرکل را قوت بخشید.

هرچند روابط عمومی این اداره کل باردیگر پای میدان آمد و دلیل لغو این مراسم را تراکم برنامه های وزیر ورزش دانست و با بیان اینکه این مراسم به زمان دیگری موکول شد، از مدیرکل خود دفاع زیرکانه ای نمود ولی نتوانست شایعه برکناری سعادتمند را به طور کامل از ذهنها پاک کند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :