پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: نشست تخصصی جشنواره بین‌المللی امام‌ رضا(ع) صبح فردا در ساری برگزار می‌شود.
به گزارش کیاپرس، حجت الاسلام دکترعباسعلی‌ابراهیمی از برگزاری کارگروه تخصصی دوازدهمین جشنواره نامه‌ای به امام‌رضا(ع) در ساری خبر داد و گفت: دراین نشست با حضور مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) فعالیتهای فرهنگی این جشنواره در استانهای کشور مورد بررسی قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: فراخوان جشنواره 19 آذرماه سال گذشته همزمان با تولد امام موسی‌کاظم(ع) آماده و توزیع شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خاطرنشان کرد: برای رفاه حال مخاطبان پاکت‌های را طراحی و هینه پستی این پاکت‌ را نیز ارشاد متقبل شد.
وی اضافه کرد: یک گروه تبلیغاتی نیز توزیع 20 هزار برگه را در ایام شهادت امام‌ رضا (ع) نیز بر عهده گرفت و تلاش دارند که این برگه‌ها را در مشهد مقدس توزیع کند.
این مسئول در ادامه از توزیع بیش از 100 هزار برگه مسابقه در سطح مدارس مازندران خبر داد و گفت: فراخوان این جشنواره نیز در اختیار مراکز آموزشی و فرهنگی استان نیز ارال شد.
ابراهیمی به توزیع فراخوان جشنواره نامه‌ای به امام‌ رضا(ع) و دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام‌ رضا(ع) اشاره کرد و گفت: فراخوان این جشنواره نیز در ایام نوروز امسال در اردوهای راهیان نور نیز توزیع شد.
وی یادآور شد: فراخوان بین‌المللی جشنواره امام ‌رضا(ع) در بین زائران عراقی که پیاده عازم سفر به مشهد مقدس بودند نیز توزیع شد.
این مسئول در ادامه از حضور دانش‌آموزان کوچک‌ترین مدرسه جهان در این جشنواره خبر داد و گفت: از زمان توزیع فراخوان تاکنون بیش از 56 هزار و 801 نامه در دبیرخانه دریافت شد.
ابراهیمی اضافه کرد: مهلت ارسال جشنواره تا نیمه مردادماه و زمان برگزاری جشنواره نیز 10 شهریور ماه است.
این مسئول در ادامه از برگزاری ده‌ها عنوان برنامه ‌فرهنگی ـ هنری برای دهه کرامت خبر داد و گفت: جشنواره در چهار مقطع سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می‌شود.
ابراهیمی در پایان گفت: بخش ویژه‌ای در این جشنواره تهیه شد که مربوط به زبان بومی و محلی مازندرانی است.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :