پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

رئیس پلیس راه فرماندهی مازندران با بیان اینکه ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران  نیمه سنگین است گفت: به دلیل بارش برف در برخی از محورهای استان، تردد وسایط نقلیه با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش کیاپرس، سرهنگ جعفر محمد نژاد در گفتگو با خبرنگاران افزود: به دلیل ترافیک نیمه سنگین از  رانندگان خودروها  می خواهیم با عایت قوانین راهنمایی و رانندگی و خودداری از شتابزدگی در رانندگی برای خود و دیگران حادثه ساز نشوند.

وی به حضور ماموران پلیس راه، راهداران راه و ترابری و امدادگران جمعیت هلال احمر استان در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران اشاره و تصریح کرد:شماره تلفن 2182934 – 0151 آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه های استان به طور شبانه روزی است.

همچنین کارشناس نگهداری راه و ابنیه فنی اداره کل راه و شهرسازی مازندران از بارندگی شدید در محور ساری – کیاسر خبر داد و افزود: در محور هرازبارندگی شدید و بارش برف خفیف، محور کندوان برف، در محور سوادکوه پایین دست بارندگی و بالادست مه شدید است.
قاسم آقا برارپور به باز بودن همه محورهای استان اشاره کرد و افزود: 125 نیرو در گردنه، 175 نیرو در کل محورها و 180 دستگاه راهداری در محورهای استان مستقر هستند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :