امروز پنج شنبه۶ خرداد ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۶:۴۸
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ ،‌ ۰۸:۲۳

قاتل زن و شوهر ساروی دسنتگیر شد/ پاکسازی منطقه ترک محله ساری

انتشار: یکشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ / ساعت ۱۹:۳۲:۰۸ |
کد خبر: 12119 |
بازدید: |
بدون دیدگاه
چاپ این مطلب
ارسال این مطلب
:

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir): فرمانده انتظامی مازندران گفت: قاتل زن و شوهر ساروی که صبح جمعه در ساری به قتل رسیدند در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد. به گزارش کیاپرس، مسعود جعفری نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: طبق گزارشی که به پلیس داده شد صبح جمعه 23 اسفند در خیابان 18 […]

پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

فرمانده انتظامی مازندران گفت: قاتل زن و شوهر ساروی که صبح جمعه در ساری به قتل رسیدند در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد.

به گزارش کیاپرس، مسعود جعفری نسب صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: طبق گزارشی که به پلیس داده شد صبح جمعه 23 اسفند در خیابان 18 دی ساری زن و شوهری با دست و پای بسته به قتل رسیدند.

وی  افزود: با اقراری که از پسر خانواده گرفته شد مشخص شد این زن و شوهر توسط پسرشان که معتاد بود با همدستی همسرش به قتل رسیدند.

جعفری‌نسب  میزان قتل در 11 ماه امسال را نسبت به سال قبل دو مورد کاهش عنوان کرد و گفت: پارسال 34 مورد قتل در مازندران اتفاق افتاد و امسال به 32 مورد رسید.

وی تصریح کرد: در کشف قتل امسال 6 مورد افزایش شناسایی داشتیم.

فرمانده انتظامی مازندران  در ادامه سخنانش، از پاکسازی ترک محله ساری خبر داد و اظهارد اشت: گفت: در این ارتباط 80 نفر بازداشت شدند.

جعفری‌نسب با بیان اینکه در بازدید 57 منزل مسکونی حدود چهار کیلوگرم مواد مخدر جمع‌آوری شد، افزود: مجموع دستگیر شده‌ها پس از رسیدگی به مراجع قضایی تحویل داده می‌شوند.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اینکه تا زمانی که مشکل اجتماعی این منطقه حل نشود نیروی انتظامی از آنجا خارج نمی‌شود، ادامه داد: سه ماه به طور ثابت یگان ویژه در منطقه مستقر و بعد از آن به مدت 6 ماه یگان امدادی استقرار کامل می‌یابد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


tabligh-site1