پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
قدردانی سازمان نظام پرستاری از حمایت رهبر معظم انقلاب از پرستاران - کراپ‌شده

کیاپرس: سازمان نظام پرستاری طی نامه‌ای از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب از پرستاران و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

به گزارش کیاپرس، سازمان نظام پرستاری طی نامه‌ای از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب از پرستاران و مدافعان سلامت قدردانی و اعلام کرد: بار دیگر با حضرتعالی تجدید عهد و تجدید میثاق می‌کنیم و اعلام می داریم تا آخرین نفر و تا آخرین نفس در هر شرایطی با اولویت «مردم، نظام سلامت، پرستاری و پرستاران» انجام وظیفه خواهیم کرد و جان ناقابل مان هدیه‌ای است که آماده ایم در مسیر خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی، فدای سلامت مردم ایران عزیزمان کنیم.

احتراماً بیانات گهربار حکیمانه و تعابیر ‌و تفاسیر والای حضرتعالی از پرستاری و پرستاران برای به مناسبت روز پرستار امسال و نیز در ماه ها و ایام صعب و نفسگیر ناشی از ویروس منحوس کرونا؛ هربار جان تازه ای در کالبد مدافعین سلامت به ویژه پرستاران کشور دمید و بر قدر و منزلت معنوی، فرهنگی و اجتماعی پرستار و پرستاری، چندین و چند مرتبه و درجه بر درجات علم؛ هنر و حرفه پرستاری افزود.

همچنین رهنمودهای راهگشای حضرت مستطاب عالی به عنوان فصل الخطاب  درباره تکلیف  مسؤولان کشور به اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام حداقل ۳۰ هزار نیروی گروه پرستاری، به عنوان دو اصل زیربنایی در نظام سلامت کشور نشان از عمق و وسعت عنایت و توجه شما امام بزرگوار به مدافعان سلامت و درخط مقدم آن پرستاران عزیز دارد.

امروز فرزندان پرستارتان بعد از حدود یک سال دفاع مقدس سلامت و سال ها تلاش بی وقفه در جهت ارتقاء سلامت و مراقبت از بیماری های آحاد امت اسلامی ایران عزیز، جان خویش را سپر حفظ سلامت یکایک مردم عزیز ایران کرده اند و به عنوان فدائیان خط مقدم نظام، انقلاب و مردم عزیز کشورمان از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و به آن افتخار می کنند.

امروز فرزندان خدمتگزارتان در سازمان نظام پرستاری که خود مبدع، مبتکر و پیگیر اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری هستند؛ پس از چندسال فراز و نشیب برای نیل به عدالت در نظام سلامت امیدوار شدند و در جهت اجرای فرمان اخیر ولی و مقتدایمان؛ تمامی اهتمام خود را به کار خواهیم گرفت و از شورای عالی بیمه و وزارت بهداشت نیز می‌خواهیم به تکلیف خود عمل کنند.

امام بزرگوار؛ رهبر عزیز

امروز با شنیدن پیام ‌و توصیفات بی نظیر و پرمغز و پر رمز و رازتان که پرستاران را مورد تفقد قرار دادید، بار دیگر جامعه پرستاری و پرستاران در اوج مبارزه با ویروس کرونا از زلال چشمه ولایت سیراب شدند و برای ادامه مبارزه، توان و قوت مضاعف گرفتند. لذا سر تعظیم بر درگاه حضرت حق فرود می آوریم که به لطف خداوند متعال از وجود مبارک نعمت ولایت برخوردار هستیم و در سایه سار این شجره طیبه و مبارک، تمام توان خود را به کار می بریم تا آحاد ملت بزرگ ایران اسلامی با برخورداری از مراقبت های پرستاری ایمن؛ پاسخگو، گسترده و در دسترس، در نهایت رضایت و سلامت، امت ایران اسلامی مایه سرافرازی ما باشد.

همچنین سازمان نظام پرستاری بر خود فرض می داند؛ در اجرای فرامین و رهنمودهای حضرت عالی مبنی بر رفع مشکلات و موانع خدمتی پرستاران، با تمام توان خود جهت عملیاتی کردن این تکالیف مهم (اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام فوری نیروی انسانی) از هیچ کوششی دریغ نورزد.

مجدداً از فرمایشات گهربارتان به مناسبت روز پرستار سال جاری ‌و قدرشناسی مکررتان از مدافعین سلامت در طول ۱۰ ماه دفاع مقدس سلامت، قدردانی و تشکر می‌کنیم و با حضرت عالی تجدید عهد و تجدید میثاق می‌کنیم و اعلام می داریم تا آخرین نفر و تا آخرین نفس در هر شرایطی با اولویت «مردم، نظام سلامت، پرستاری و پرستاران» انجام وظیفه خواهیم کرد و جان ناقابل مان هدیه‌ای است که آماده ایم در مسیر خدمت به مردم و کسب رضای حق تعالی فدای سلامت مردم ایران عزیزمان کنیم.

منبع: فارس

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :