پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس :توضیحات مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص حواشی تغییر مدیریت شبکه بهداشت و درمان آمل

 به گزارش پایگاه خبری کیاپرس  دکتر سیمین بابایی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص تغییر در مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل ، اعلان کرد این تصمیم رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای اجرای دقیق تر برنامه های مقابله با کرونا، خروج از شرایط قرمز و پیگیری جدی تر برنامه های مورد نظر بوده است.

وی افزود : رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران  به آقای دکتر اکبری ریاست یکی از بیمارستان های شهرستان آمل را پیشنهاد دادند که وی از پذیرش آن خودداری کرد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران همچنین در واکنش به نامه استعفای روسای بیمارستان های آمل گفت : مازندران مانند سایر نقاط کشور اکنون در شرایط جنگ سلامت قرار دارد هرگونه سرپیچی از دستورهای فرمانده ستاد و ترک پست ها موجب تضعیف روحیه ی کادر بهداشتی درمانی- که به سختی در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند- و ایجاد فشارهای روانی و آسیب هایی جبران ناپذیر  بر آحاد جامعه خواهد شد که نه مردم شریف آمل این کوتاهی و اهمال کاری را برمی تابند و نه نظام اداری. البته تا کنون هیچ یک از روسای بیمارستان های شهرستان آمل استعفای خود را ارائه ندادند و اصلا امیدوارم این موضوع تنها شایعه ای باشد. زیرا به طور قطع روسای بیمارستان ها با حدود وظایف خود آشنایند و می دانند که در تصمیم های مدیریتی ان هم در شرایط موجود- که به نوعی سرکشی از فرماندهی ستاد جنگ سلامت و تخطی از مسئولیت محسوب می شود-  مداخله نباید کرد.

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود : شهرستان آمل بیش از هر نقطه دیگری در مازندران به آرامش در فضای بهداشتی و درمانی نیازمند است و  همه باید به دور از هرگونه خودخواهی  برای شکست بیماری کووید ۱۹ دست به دست هم بدهیم .

💢 گفتنی است روز گذشته رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران طی حکمی دکتر احمدعلی رمضانی را به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل منصوب کرد.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :