پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس – جلسه علنی شورای اسلامی شهر ساری پس از چندین ماه وقفه عصر امروز با حضور دو عضو علی البدل تشکیل و در این جلسه عشوری به عنوان رئیس شورای شهر ساری انتخاب شد.

به گزارش کیاپرس شورای اسلامی شهر ساری که از سه ماه گذشته به دلایل دستگیری تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و از حد نصاب افتادن دیگر تعطیل نشده بود امروز با ورود دو عضو علی البدل به عنوان جانشین، تشکیل جلسه داد و به رسمیت شناخته شد.

جلسه امروز شورای اسلامی شهر ساری مرکز مازندران با حضور علیجان شمشیربند، کوروش یوسفی، علی آقامیری و اسفندیار عشوری اعضای فعلی و پرویز شعبانی و سبحان بخشی به عنوان اعضای علی البدل به عنوان اعضای جدید تشکیل و با حضور ۷ عضو از ۹ عضو تشکیل جلسه داد و رسمیت یافت.

در این جلسه پس از معارفه پرویز شعبانی و سبحان بخشی، جلسه هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ساری در سال پایانی با حضور اکثریت اعضا تشکیل و اسفندیار عشوری به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر ساری برای مدت یکسال انتخاب شد.

فیض الله نفجم، جمال باقری، محمد جعفری دیگر اعضای علی البدل شورای شهر ساری بوده که بنا به دلایلی از حضور به عنوان عضو جانشین در سال پایانی شورای اسلامی شهر ساری انصراف دادند. فرامرز نقیبی، سعید نجاریان، قاسم قاسمی، اکبر ذلیکانی، سید مسعود مدینه اعضای تعلیق شده شورای اسلامی شهر ساری هستند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :