پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیاپرس :رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان آمل بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ درگذشت.

درگذشت بهرام طهماسبی رئیس بیمارستان امام(ره) آمل بر اثر کرونا

به گزارش کیاپرس دکتر بهرام طهماسبی ۱۴ روز با بیماری کرونا دست‌وپنجه نرم کرد و ظهر امروز به شهادت رسید. وی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود که بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری شد و بر اثر ضایعات ریوی ناشی از این بیماری جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با صدور پیامی، شهادت دکتر طهماسبی عضو هیات علمی دانشگاه و رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) آمل را تسلیت گفت. در بخشی از این پیام آمده است: در نهایت ناباوری خبر شهادتِ جانباز و مدافع سلامت، دکتر بهرام طهماسبی را دریافت کردم، عروج این مدافع سلامت که در جبهه نبرد بی‌امان با کروناویروس تا آخرین ‌نفس ایستاد و جنگید، برای خانواده محترم ایشان و جامعه پزشکی بسیار سخت خواهد بود اما یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه‌روزی او کنار سایر مدافعان سلامت شهرستان آمل همواره در یادها باقی خواهد ماند.

پیش‌ازاین مهدی فرزانه به‌عنوان اولین شهید سلامت شهرستان آمل و دهمین شهید سلامت مازندران براثر بیماری کووید ۱۹ درگذشت.

پایگاه خبری کیاپرس شهادت این شهید که یادگار هشت سال دفاع مقدس بوده ودرد جانبازی را تحمل می کرد را به خانواده آن شهید ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی دکتر موسوی وجامعه پزشکان وخانواده بزرگ مدافعان سلامت  تسلیت می گوید واز خدای بزرگ علو درجات برای آن شهید وصبر واجر جمیل برای خانواده مسالت می نماید روحشان شاد ویادشان گرامی باد!

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :