پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
کیاپرس : قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز ۲۱,۵۰۰ (بیست و یک هزار و پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته افزایش داشت.

قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز ۲۱,۵۰۰ (بیست و یک هزار و پانصد تومان) اعلام شد که نسبت به گذشته افزایش داشت.

براساس نرخ‌های اعلام شده قیمت دلار امروز در صرافی ملی بالا رفت و قیمت خرید دلار آمریکا ۲۱,۷۵۰ (بیست و یک هزار و هفتصد و پنجاه تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۱,۸۵۰(بیست و یک هزار و هشتصد و پنجاه تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو ۲۴,۱۰۰ (بیست و چهار هزار و صد تومان) و قیمت فروش یورو ۲۴,۲۰۰(بیست و چهار هزار و دویست تومان) است.

بازار تهران امروز شاهد افزایش ۱۰۰ تومانی قیمت دلار است که به ۲۲,۱۸۰ (بیست و دو هزار و یکصد و هشتاد ) تومان رسید.

قیمت دلار در بازار امروز تهران به مانند روز پیش البته نامحسوس تر بالا رفت.

آخرین نرخ دلار در بازار تهران
قیمت دلار در بازار امروز تهران، به ۲۲,۱۸۰ (بیست و دو هزار و یکصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰٫۴۵ درصدی داشته است.

آخرین نرخ حواله امارات در بازار دوبی
حواله امارات در بازار دوبی مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. حواله امارات در بازار دوبی که روز قبل تا ۶,۰۲۰ (شش هزار و بیست ) تومان رسیده بود، امروز – دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۰۶ جولای ۲۰۲۰ – با رشد ۱.۳۱ درصدی به ۶,۱۰۰ (شش هزار و یکصد ) تومان رسید.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :