پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه بستری و ۵۹ بیمار هم مرخص شدند.

پیشروی کرونا در مازندران ادامه دارد / دو شهرستان در لیست قرمز کووید ۱۹ کیاپرس :  ۸۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های مازندران بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه بستری و ۵۹ بیمار هم مرخص شدند.

وی فاصله گذاری اجتماعی را ضرورت در حال فراموشی این روز‌ها اعلام کرد و گفت: متاسفانه دو شهرستان بهشهر و فریدونکنار که در فهرست مناطق زرد قرار داشتند با گسترش شیوع کرونا در فهرست قرمز قرار گرفتند.

موسوی افزود: شهرستان آمل نیز در مرحل هشدار  کرونایی قرار دارد.

او با اشاره به تحت درمان بودن ۲۹۰ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران،گفت: با توجه به روند افزایشی ابتلا به این بیماری در استان‌های مختلف، برای تثبیت روند شیوع آن، استفاده از ماسک در مکان‌های بسته و نیز شستشوی مرتب دست‌ها الزامی است.

شناسایی ۱۵ بیمار جدید کرونایی در بابل

دکتر جلالی رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به شناسایی و بستری ۱۶ بیمار جدید کرونایی ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه گفت: در این مدت ۱۳ بیمار نیز مرخص شدند.

او به بستری بودن ۱۱۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل اشاره کرد و گفت: در حال حاضر، ۲۵ بیمار در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :