پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: پروژه نیروگاه زباله‌سوز نوشهر ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، انتظاری که از شهرداری ساری داریم این است که روند تکمیل پروژه را سرعت بخشند.

لزوم ادامه روند تکمیل پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران امروز در جمع خبرنگاران،  پیشرفت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر و ساری را مطلوب ارزیابی کرد.

 وی با اشاره به پیشرفت قابل توجه زباله‌سوز ساری از شهرداری ساری و پیمانکار خواست تا با جدیت بیشتری پای کار باشند تا زودتر زباله‌سوز بهره‌برداری شود.

رازجویان افزود: ساری مرکز استان و پیشانی منطقه به شمار می‌رود و مدیریت زباله در آن از اهمیت خوبی برخوردار است، امیدواریم زودتر با تکمیل نیروگاه زباله سوز شاهد احیای مرکز دفن و انباشت زباله در منطقه باشیم.

این مسؤول گفت: انتظاری که از شهرداری ساری داریم این است که روند تکمیل پروژه را سرعت بخشند، پروژه نیروگاه زباله‌سوز نوشهر ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی بیان کرد: قرار بود نرم‌افزاری که ارکان زباله‌سوز را مدیریت می‌کرد از چین وارد شود که شرکت چینی طرف قرارداد، همکاری نکرده است، این قطعه نرم افزاری توسط متخصصان داخلی و براساس قطعه موجود در نیروگاه زباله‌سوز تهران تهیه و تولید شد و آماده نصب است و بزودی این نیروگاه با پایان یافتن کرونا افتتاح می‌شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :