پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

تمامی جاده‌های کوهستانی مازندران برفی است کیا پرس : مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اعلام کرد که در زمان حاضر تمامی محورهای کوهستانی استان شامل هراز ، کندوان ، سوادکوه و کیاسر برفی و لغزنده و به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد الزامی است.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز مدیریت راه استان مازندران با توجه به ورود سامانه سرد و بارشی از شب گذشته از سمت غرب به استان مازندران، وضعیت جوی در محور کوهستانی هراز ، کندوان و کیاسر با بارش سنگین برف همراه است.

همچنین هم اکنون در جاده هراز از محدوده تونل تکاور تا امامزاده هاشم ، کندوان محدوده هزار چم تا تونل بارش سنگین برف و کاهش دید را شاهد هستیم.

جاده سوادکوه نیز در محدوده گردنه گدوک با بارش برف و مه گرفتگی همراه بوده و در محور کیاسر محدوده عالی کلا تا سه راهی فولادمحله بارش خفیف برف مشاهده می شود.

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه استان مازندران تمامی جاده های داخلی استان نیز با بارش باران همراه بوده و سطح جاده لغزنده و نیاز به احتیاط از سوی رانندگان است.

طبق اعلام هواشناسی مازندران سامانه بارشی تا اواخر روز چهارشنبه در این خطه شمال کشور ادامه دارد.

در حال حاضر بلده نور با سه درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین و بابلسر با ۹ درجه  گرم ترین نقاط استان مازندران هستند.

استان مازندران دارای حدود ۱۱ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است که از این میزان حدود سه هزار کیلومترجاده اصلی استان محسوب می شود.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :