پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

۴۷ واحد صنفی متخلف در جویبار پلمب شد

کیا پرس :  فرماندار شهرستان جویبار با اشاره به مصوبه تعطیلی بازار در این شهرستان ، گفت : تاکنون ۴۷ واحد صنفی متخلف در این شهرستان که نسبت به اجرای این مصوبه اقدام نکرده بودند ، پلمب شدند .

سید علی اسد روز دوشنبه در گفت و گو یی، افزود : به دلیل بی توجهی و تخلف از دستور العمل های ستاد مقابله با ویروس کرونا ، با ورود تیم بازرسی و با همکاری قوه قهریه این تعداد  واحدها پلمب شده اند .

بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا استان مازندران مقرر شد کلیه واحدهای صنفی به غیر از قصابی‌ها، نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، مرغ‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تامین‌کننده کالای اساسی تا تاریخ ۱۵ فروردین در مازندران تعطیل باشند.

پیش از این هم در راستای پیشگیری از این ویروس واحدهای صنفی غیرضروری در روز های یک شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه تعطیل بوده است .

وی با اعلام اینکه به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان جویبار همدلی و همراهی خوبی را از سوی مردم شاهد بوده ایم ، گفت که خوشبختانه مردم با رعایت کردن پویش ماندن در خانه در حال همراهی هستند تا بتوانیم این ویروس را هر چه زودتر ریشه کن کنیم .

فرماندار جویبار با بیان اینکه طی دو روز گذشته تعداد مراجعات در بیمارستان عزیزی این شهرستان با کاهش مواجه بوده است ، افزود : با همراهی و همدلی می توانیم به بهبودی و ریشه کن شدن این ویروس کمک کنیم .

ایرنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :