پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
توزیع غذای نذری تا اطلاع ثانوی در بقاع متبرکه مازندران ممنوع است

کیا پرس : مازندران مسئول روابط عمومی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: توزیع غذای نذری تا اطلاع ثانوی در بقاع متبرکه مازندران ممنوع است.

صاحب نجفی در گفت‌وگو یی اظهار کرد: نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به منظور صیانت از سلامت آحاد جامعه، تااطلاع ثانوی و اعلام رفع خطر توزیع هرگونه غذای نذری در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران ممنوع اعلام می‌شود.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در استان مازندران تصریح کرد: باتوجه به توصیه‌های اکید بهداشتی در شرایط کنونی و ضرورت پیشگیری مناسب از خطر ابتلا به بیماری و به جهت حفظ سلامتی همکاران، جلسه شورای اداری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران که مقرر بود امروز یکشنبه ۴ اسفند ماه برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

مسئول روابط عمومی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه مازندران خاطرنشان کرد: براساس دستور مدیرکل اوقاف رعایت نکات بهداشتی در ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های مازندران که پذیرای ارباب رجوع هستند، الزامی است.

نجفی با اشاره به اینکه روزانه هزاران نفر به زیارت آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان مشرف می‌شوند، بیان کرد: به تمامی هیئت‌های امنا و مدیران اجرایی بقاع متبرکه استان اعلام شد، روزانه در نوبت‌های مختلف سطوحی که در معرض تماس عمومی قرار دارند، ضدعفونی شوند و کفشداری‌های بقاع متبرکه محل نگهداری کفش‌ها را باید مرتبا ضدعفونی کرده و یا کیسه‌های نگهداری کفش به زائران ارائه دهند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :