پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
ناوگان حمل و نقل عمومی ساری روزانه ضدعفونی می شود

کیا پرس  رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری ساری از آغاز عملیات شستشو و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری خبر داد و گفت: این ناوگان دو نوبت صبح و عصر ضدعفونی می شود.

سید سعید حسینی در گفتگویی از آغاز عملیات شستشو و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری خبر داد و گفت: نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های درون شهری ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری در دو نوبت صبح و عصر انجام می‌شود.

رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری ساری افزود: در حال حاضر ۶۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس زیر نظر این سازمان مشغول به فعالیت هستند که رانندگان تمامی این خودروها با آموزش‌هایی که دریافت کرده‌اند، آگاهی لازم از راه‌های پیشگیری از بیماری کرونا را دارند.

حسینی گفت: این سازمان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در ناوگان حمل و نقل عمومی، اقدام به تهیه مواد ضدعفونی کرده و در اختیار رانندگان اتوبوس‌ها قرار داده تا این افراد در دو نوبت صبح و عصر، پیش از سوار شدن مسافر اقدام به شستشو و ضدعفونی اتوبوس به ویژه دستگیره‌ها کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری ادامه داد: با هدف افزایش سطح آگاهی عمومی شهروندان از راه‌های مقابله با بیماری کرونا، بروشورهای آموزشی تهیه و در تمامی اتوبوس‌های درون شهری جهت آگاهی بخشی به شهروندان توزیع شده است.

وی از شهروندان خواست تا هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی، اصول بهداشتی را رعایت کنند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :