پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

آزمایش مثبت کرونا بین شهروندان مازندران گزارش نشده است

کیا پرس : رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: به جز فوت یک مسافر تهرانی، آزمایش مثبت کرونا در شهروندان استان اعلام نشده است.

سید عباس موسوی در گفتگویی با اشاره به مرگ یک مسافر تهرانی براثر ابتلاء به کرونا ویروس در بیمارستان تنکابن اظهار داشت: این مسافر با وضعیت بد به بیمارستان تنکابن منتقل شده بود و تلاش برای احیای وی نتیجه نداد.

وی با اظهار اینکه جسد این مسافر که براثر ابتلای به بیماری کرونا ویروس فوت شده است برای پیشگیری از انتشار این ویروس در سردخانه نگهداری می‌شود، افزود: تاکنون آزمایشات مثبت کرونا بین شهروندان استان گزارش نشده است.

وی خواستار توجه به بهداشت فردی و شتشوی مداوم دست‌ها شد و درباره سودوجویی برخی مراکز نسبت به احتکار و افزایش ماسک‌های بهداشتی نیز گفت: قرار براین شد این ماسک به صورت متمرکز ارائه شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: همچنین با هماهنگی استاندار و به منظور حفظ سلامت اساتید و دانشجویان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان مازندران در همه مقاطع تحصیلی به جز دانشجویانی که خدمات درمانی ارائه می‌نمایند (مقطع کاروزی و دستیاری رشته پزشکی) تا پایان این هفته تعطیل است.مهر

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :