پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

کیا پرس : «عبدالله ناصری» مشاور رئیس دولت اصلاحات در مصاحبه با روزنامه آرمان گفت:«با این ترکیبی که پیش بینی می شود، مجلس جدیدی شکل خواهد گرفت و بخش قابل توجه آن نیروهای کم تجربه و تندرو هستند. به نظرم این مجلس از جنس مجلس هفتم خواهد بود. البته به مراتب هماهنگ تر با هسته سخت. از این جهت نباید انتظار داشت که این مجلس بتواند چندان تغییری ایجاد کند و به رأس امور بازگردد».

ناصری در ادامه گفت:«آنهایی که در این دوره روی کار خواهند آمد توانایی لازم را برای بالابردن وزن مجلس و تاثیرگذاری در تصمیمات کلان نخواهند داشت و همانطور که گفته می شود، مجلس دهم در رأس امور نبود، مجلس یازدهم نیز نمی تواند در رأس امور باشد».

مشاور رئیس دولت اصلاحات در بخش دیگری از این مصاحبه گفت:«اینکه عملکرد فراکسیون امید و آقای روحانی در مشارکت مردم و هواداران اصلاحات در انتخابات تاثیر گذاشته غیرقابل کتمان است. بالاخره مردم با توجه به عملکردهای دولت در حوزه های مختلف به خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی قضاوت می کنند و بر مبنای آن نظر می دهند. عملکرد فراکسیون امید، اصلاح طلبان و رویکرد مردم نسبت به آنها را نیز بر همین مدار می توان ارزیابی کرد».

ناصری در این مصاحبه گفت:«رئیس دولت اصلاحات هنوز برایم یک کنشگر الگوست که به مردم و نظام دروغ نمی گوید. رئیس دولت اصلاحات با نظام سیاسی جمهوری اسلامی عجین شده و معتقد است که این نظام سیاسی اگر به مرّ قانون بازگردد، می تواند از مشکلات عبور کرده و موفق باشد».مشرق

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :