پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

کیا پرس :یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی استانداری اعلام نشده است .

نتایج غیر رسمی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران + اسامی

 این استان ۳ هزار و ۸۰ شعبه اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی داشت که از این تعداد ۲هزار و ۴۵۴ شعبه اصلی و ۶۲۶ شعبه سیار در طول برگزاری انتخابات فعال بودند، مردم این استان باید از بین حدود ۱۴۰ نامزد تایید صلاحیت شده از ۹ حوزه انتخابیه مازندران ۱۲ نفر از افراد اصلح را راهی مجلس شورای اسلامی کنند.

براساس اطلاعات کسب شده خبرنگار فارس در مازندران نتایج غیر رسمی انتخابات در برخی از شعبه‌ها به شرح زیر است؛

در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی بالاترین میزان آرا را در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کسب کردند. زارعی از کاندیداهای شورای ائتلاف  نیروهای انقلاب اسلامی بوده است و زمانی به عنوان مستقل در انتخابات شرکت کرده بود، گفته می‌شود وی گرایش اصلاح‌طلبی دارد.

در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه نیز غلامرضا شریعتی بیشتر از سایر رقبا است؛ شریعتی از کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان مازندران بوده است.

در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی نیز کیوان مرادیان و کمال علیپور بیشترین آرا را کسب کردند این دو نفر نیز از کاندیدای اصوالگرایان هستند.

در حوزه انتخابیه بابل نیز علی‌ کریمی‌فیروزجاه و  مهدی سعادتی بالاتر از سایر رقبا قرار گرفتند که هر دو فرد انتخاب شده از  اصولگرایان هستند.

در حوزه انتخابیه آمل نیز رضا حاجی‌پور بالاتر از سایر رقبا است وی جزو کاندیداهای اصولگرا محسوب می‌شود.

در حوزه انتخابیه بابلسر نیز علی‌اصغر باقرزاده بالاترین رای را کسب کرده است وی از کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بوده است.

در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد نیز ولی‌الله فرزانه با اختلاف اندک از عبدالوحید فیاضی بیشترین آرا را کسب کرده است.

در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و عباس‌آباد نیز محمدعلی محسنی‌بندپی بالاتر از سایر رقبا قرار گرفت وی گرایش اصلاح‌طلبی دارد.

در حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن، عباس‌آباد نیز سیدشمس‌الدین حسینی از کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بالاتر از سایر رقبا قرار گرفت.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :