پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

 

به گزارش کیاپرس : مدیرکل میراث فرهنگی مازندران وارد گود تبلیغات انتخاباتی شده است
سیف‌الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران به عنوان لیدر انتخابات در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد آستین همت را بالا زده است.
به گزارش بارها و بارها از مسؤولان ملی و استانی خبرهای زیادی در ارتباط با عدم استفاده از امکانات و ظرفیت‌های دولتی له یا علیه کاندیدای انتخابات نباید استفاده شود.
تاکید بر عدم دخالت مدیران استانی در انتخابات باردیگر تنها روی میز جلسات استانی مطرح می‌شود اما در وقتی مدیران به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند.
سیف‌الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران این روزها همه هم و غم خویش را برای برنده شدن برادرش در انتخابات حوزه نور و محمودآباد به کار گرفته است.
استفاده از عناوین دولتی در فضای مجازی به نفع برادر گرامی‌اش موضوعی است که فرزانه کمتر این موضوع را رعایت کرده است.
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری که در اینستاگرام بسیار فعالیت است و اگر چاره داشته باشد همه مناسبت‌های کاری خودش را در این صفحه منتشر می‌کند، این روزها با عنوان دولتی مدیرکل میراث فرهنگی وارد کارزار تبلیغات انتخاباتی شده است و ظاهرا مانعی هم در این کار نمی‌بیند.
این که هر فرد یا مسؤولی برای نگه داشتن تنور انتخابات باید تلاش کند حرفی نیست اما استفاده از عناوین و امکانات دولتی به نفع کاندیدای خاصی مورد انتقاد نگارنده است و انتظار است که مدیران و بازرسان فعال به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :