پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در هفتمین کنگره سالانه ‘ اخلاق پزشکی ایران’ : ۳۸۷ مقاله به کنگره اخلاق پزشکی ارسال شد/ حضور ۸۵۶ نفر در کنگره
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران صبح امروز در هفتمین کنگره سالانه ‘ اخلاق پزشکی ایران’ با محوریت اخلاق پزشکی در گام دوم انقلاب ، بر تبیین اخلاق پزشکی در بین نسل جوان و دانشجویان تاکید.
دکتر سید عباس موسوی اظهار کرد: نیازمندیم با نقطه نظرات مشترک شیوه های اخلاق پزشکی را به دانشجویان این رشته و رشته های مرتبط منتقل کنیم.وی به محورهای کنگره سالانه علوم پزشکی اشاره کرد و افزود: کمیته های متفاوتی برای برگزاری همایش شکل گرفته است و با توجه به نقش ها ،برنامه ریزی های آن نیز انجام شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه نسل های جدید از حوزه های فکری و فلسفی فاصله گرفته اند بر توجه ویژه اخلاق در حوزه های مختلف تاکید کرد
رییس هفتمین کنگره سالانه اخلاق پزشکی ایران هدف از برگزاری این کنگره را نهادینه شدن فرهنگ اخلاق پزشکی و به اشتراک گذاشتن آن در دانشگاهها و مراکز درمانی دانست و گفت: تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی (با محوریت اخلاق در آموزش)، کمیته های اخلاق بیمارستانی و راهنمای عمومی اخلاق حرفه ای شاغلان حرف پزشکی و وابسته سازمان نظام پزشکی از محورهای این کنگره کشوری است. .
وی با اعلام اینکه ۳۸۷ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد،گفت: ۶۳ مقاله در قالب سخنرانی و ۲۷۸ مقاله در قالب پوستر ارائه می شود. دکتر موسوی افزود: ۸۵۶ نفر در کنگره ثبت نام گرده و حضور دارند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :