پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):

پنج فرد گرفتار در برف ارتفاعات سوادکوه نجات یافتند

کیاپرس :  رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه گفت که پس از ۱۶ ساعت تلاش امدادگران ، پنج فردی که در برف ارتفاعات این شهرستان گرفتار شده بودند، نجات یافتند.

دیروز اعلام شده بود که چهار کوهنورد در برف سنگین ارتفاعات اسپرز سوادکوه گرفتار شدند و امدادگران  هلال احمر که از ساعت ۱۴ با خبر شدند نتوانستند تا شب این افراد را نجات دهند .

وحید متانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا توضحی داد : حوالی ساعت ۱۴ روز گذشته ( شنبه ) خبری مبنی بر محبوس شدن پنج فرد در ارتفاعات روستای اسپرز سوادکوه به مرکز فوریت های امدادی گزارش شد که فوری تیم امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: به دلیل ارتفاع زیاد برف و با هماهنگی های به عمل آمده توسط فرماندار شهرستان سوادکوه عوامل امدادی با خودرو آرگو خطوط نفت به روستای اسپرز اعزام شدند و تیم امداد پس از ۱۶ ساعت توانستند به محلی که این افراد گرفتار شده بودند ، برسند .

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه گفت : یکی از این افراد به دلیل مصدومیت به پایگاه اورژانس ۱۱۵ انتقال یافت و بقیه به محل امن انتقال داده شده اند .

متانی همچنین از نجات یافتن ۱۰ فرد به دلیل بارش شدید برف طی ۲۴ ساعت گذشته در ارتفاعات شهرستان سوادکوه در روستاهای آریم ، اسپرز و اجت خبر داد .ایرنا

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1 #

اشتراک این خبر در :