پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):
ریچارد هاس: ترامپ برای لغو تحریم‌های ایران اعلام آمادگی کند

 رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا تصریح کرد که رئیس‌جمهوری آمریکا باید اعلام کند آماده است تحریم ها را بردارد.

ریچارد هاس در توییتی به دنبال حمله موشک ایران به پایگاه آمریکا در عراق نوشت: محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران اعلام کرد که کشورش نه دنبال تشدید تنش است نه جنگ. بیانیه صبح چهارشنبه ترامپ نیز فرصتی برای تکرار این اظهارنظر ظریف است. دونالد ترامپ نیز از این فرصت استفاده کند و این مطلب را بگوید و اعلام کند که آمریکا به دنبال تغییر نظام در ایران نیست و آماده برداشتن تحریم‌هاست همزمان با اینکه خویشتنداری واقعی در برنامه هسته ای، موشکی و فعالیتهای منطقه ای ایجاد شود.

در واکنش به اقدام تروریستی روز جمعه ۱۳ دی  دولت دونالد ترامپ که منجر به شهادت سردار سلیمانی شد، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه از شلیک دهها موشک بالستیک به سمت پایگاه عین‌الاسد آمریکا واقع در استان الانبار عراق خبر داد.
براساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه انقلاب اسلامی دهها موشک زمین به زمین  به این پایگاه آمریکایی اصابت کرده است.انفجارها در پایگاه عین الأسد مهیب گزارش شده است.
سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه ۸  نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شدند و به شهادت رسیدند.

درج مطلب فقط با ذکر پایگاه خبری کیا مجاز است.

ایمیل مستقیم :‌ kiapresse@gmail.com
شماره پیامک : ۰۹۳۹۵۳۷۱۷۷۷
tabligh-site1
00
#

اشتراک این خبر در :